Dostawa gazu

Butle z gazem płynnym są czystym i ekonomicznym źródłem energii niezbędnej do przyrządzania posiłków i ogrzewania, dlatego znaleźć można w ponad 5,6 mln polskich gospodarstw domowych. W ogromnej większości tych gospodarstw propan-butan w butlach 11 kg wykorzystywany jest do zasilania kuchenek gazowych, grilli gazowych i innych urządzeń do gotowania.

Gaz płynny w butlach jest również znakomitym źródłem zasilania urządzeń grzewczych – piecyków gazowych, promienników czy nagrzewnic. Ze względu na szczególne parametry techniczne, do ogrzewania rekomendujemy stosowanie propanu w butlach o pojemności 10 kg i 30 kg. Propan w przeciwieństwie do propan-butanu odparowuje w temperaturze do -40 °C, co pozwala na wykorzystanie zawartości butli w 100% nawet w ujemnych temperaturach.

Pakiet NA TELEFON

Pakiet NA TELEFON to usługa polegająca na realizacji dostaw gazu w butlach bezpośrednio do domów w oparciu o zamówienie telefoniczne. Dostarczając do domu najwyższej jakości gaz daje komfort, wygodę i eliminuje uciążliwe samodzielne zakupy gazu w punktach wymian butli. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy na pewno.

Pakiet WYGODNY

  • Pamiętasz ile razy musiałeś oderwać się od oglądanego meczu lub filmu ponieważ w trakcie jego trwania skończył się gaz w butli?
  • Pamiętasz ciężar dźwiganej butli?
  • Pamiętasz ile razy w drodze do punktu wymiany butli zmoczył Cię padający deszcz?
  • Pamiętasz ile razy w punkcie wymian butli nie znaleźliście niskiej butli, która mieści Ci się do szafki?
  • Pamiętasz jak długo musieliście czekać na dostawę butli z gazem gdy zamawialiście ją telefonicznie?
  • Pamiętasz jak przy każdym zakupie gazu w butli marzyliście o wygodzie i komforcie?

Pakiet WYGODNY to usługa polegająca na realizacji dostaw gazu w butlach bezpośrednio do domów klientów. Dostarczając do domu najwyższej jakości gaz dajemy komfort, wygodę i eliminuje uciążliwe samodzielne zakupy gazu w punktach wymian butli. Użyczamy nieodpłatnie zapasowe butle. Skontaktuj się z nami dla szczegółowych informacji!

Pakiet PUNKT SPRZEDAŻOWY

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Chciałbyś dodatkowo zarobić na sprzedaży gazu? Pakiet PUNKT SPRZEDAŻOWY polega na bezpłatnym udostępnieniu przez nas klientowi klatki z butlami gazowymi. Zarabiasz w ten sposób na prowizji od sprzedaży! Prosimy o kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat współpracy. 

Fabebook

Zachęcamy też do polubienia naszego fanpage'a na Facebooku, dostępnego po kliknięciu tutaj.

Info

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą całej elektroniki jaka występuje w Państwa samochodzie, począwszy od układów wtryskowych (benzynowych, diesla) poprzez układ klimatyzacji, układów bezpieczeństwa (airbag, ABS, ASR, ESP), obsługą filtra cząstek stałych (FAP, DPF), systemach zabezpieczeń przed kradzieżą (immobiliserów) skończywszy na kompleksowej mechanice pojazdowej.
Dodatkowo zajmujemy się dostarczaniem oraz wymianą butli gazowych na terenie Konina oraz Kleczewa.

Adres

ul. Stodolna 16
62-540 Kleczew

Telefon kontaktowy: 663-758-611